Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie materiałów do druku (katalogi, foldery, ulotki reklamowe, oferty, wizytówki itp.)
  • tworzenie grafik produktowych i dokumentów interaktywnych (opakowania, zawieszki, ulotki informacyjne, instrukcje)
  • tworzenie materiałów na strony Internetowe i social media
  • dbanie o spójny i przejrzysty przekaz komunikatów wizualnych

Oferujemy:

  • komputer (Mac/PC) + Wacom + pakiet Adobe
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub inną wybraną formę współpracy)
  • elastyczną formę i godziny pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość nauki, rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • nieograniczony dostęp do kawy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, podstawy InDesign, Acrobat
  • umiejętność organizacji zadań i prowadzenia kilku projektów równolegle
  • wysokie poczucie estetyki

Mile widziana jest znajomość podstaw HTML/CSS oraz doświadczenie przy pracy z systemami CMS. Portfolio i CV prosimy wysyłać na praca@anton.com.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

#BELIKEANTON